Bike Yoke Barmate Carbon Riser Bar 35mm Clamp 50mm Stack Blk
- Made of carbon with a unique shape for comfort
- Features 9 deg backsweep and 6 deg upsweep
| Model | Barmate |
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Rise | 25mm |
| Width | 800mm |
| Upsweep | 6 Deg |
| Back Sweep | 9 Deg |
| Material | Carbon |
| Color | Black |
| Weight | 260g |
| Stack Height | 50Mm |

Description
- Made of carbon with a unique shape for comfort
- Features 9 deg backsweep and 6 deg upsweep
| Model | Barmate |
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Rise | 25mm |
| Width | 800mm |
| Upsweep | 6 Deg |
| Back Sweep | 9 Deg |
| Material | Carbon |
| Color | Black |
| Weight | 260g |
| Stack Height | 50Mm |














