Bike Yoke Premium Dropper Cable/Housing Set 3mm Black
- Premium cable set includes 3mm outer casing for easy flex around tight corners. Premium inner cable also included
- Improves function of dropper post when used with headset and other internal routing
| Model | Premium |
| Description | 3mm Dropper Cable Set |
| Use | Dropper Seatpost |
| Cable | 0.9mm |
| Size | 3mm |
| Color | Black |
| Package | Each |
| Quality | Premium |
Original: $12.00
-65%$12.00
$4.20
Description
- Premium cable set includes 3mm outer casing for easy flex around tight corners. Premium inner cable also included
- Improves function of dropper post when used with headset and other internal routing
| Model | Premium |
| Description | 3mm Dropper Cable Set |
| Use | Dropper Seatpost |
| Cable | 0.9mm |
| Size | 3mm |
| Color | Black |
| Package | Each |
| Quality | Premium |














