Bike Yoke Standard Dropper Cable/Housing Set 4.2mm Black
- Premium cable set includes 3mm outer casing for easy flex around tight corners. Premium inner cable also included
- Improves function of dropper post when used with headset and other internal routing
| Model | Standard |
| Description | 4.2mm Dropper Cable Set |
| Use | Dropper Seatpost |
| Cable | 1.1mm |
| Size | 4.2mm |
| Color | Black |
| Package | Each |
| Quality | Standard |
Original: $8.00
-65%$8.00
$2.80
Description
- Premium cable set includes 3mm outer casing for easy flex around tight corners. Premium inner cable also included
- Improves function of dropper post when used with headset and other internal routing
| Model | Standard |
| Description | 4.2mm Dropper Cable Set |
| Use | Dropper Seatpost |
| Cable | 1.1mm |
| Size | 4.2mm |
| Color | Black |
| Package | Each |
| Quality | Standard |














