Burgtec 104MM BCD Inside Fit E-Bike Steel Thick Thin 34T Blk
- Excellent chain retention and mud shedding
- Designed and manufactured in the UK
| Model | 104mm BCD Inside Fit E-Bike Steel |
| Ring Type | Single (Anti-Chain Drop) |
| Mount | 4x104mm (Inside Fit) |
| Teeth | 34 |
| Oval/Round | Round |
| Color | Black |
| Chainring Size | 34T |
| Bcd Type | 104MM |
| Fit Type | Inside |
Original: $77.39
-65%$77.39
$27.09
Description
- Excellent chain retention and mud shedding
- Designed and manufactured in the UK
| Model | 104mm BCD Inside Fit E-Bike Steel |
| Ring Type | Single (Anti-Chain Drop) |
| Mount | 4x104mm (Inside Fit) |
| Teeth | 34 |
| Oval/Round | Round |
| Color | Black |
| Chainring Size | 34T |
| Bcd Type | 104MM |
| Fit Type | Inside |












