Burgtec SRAM 94mm BCD E-Bike Steel Thick Thin 30T Blk
- Excellent chain retention and mud shedding
- Designed and manufactured in the UK
| Model | SRAM 94mm BCD E-Bike Steel |
| Ring Type | Single (Anti-Chain Drop) |
| Mount | 4x94mm |
| Teeth | 30 |
| Oval/Round | Round |
| Color | Black |
| Chainring Size | 30T |
| Bcd Type | SRAM 94Mm |
| Fit Type | Inside |
Original: $77.39
-65%$77.39
$27.09
Description
- Excellent chain retention and mud shedding
- Designed and manufactured in the UK
| Model | SRAM 94mm BCD E-Bike Steel |
| Ring Type | Single (Anti-Chain Drop) |
| Mount | 4x94mm |
| Teeth | 30 |
| Oval/Round | Round |
| Color | Black |
| Chainring Size | 30T |
| Bcd Type | SRAM 94Mm |
| Fit Type | Inside |












