Chromag Fubars FU40 MTB Handlebar Diameter: 31.8mm 800mm Rise: 40mm Grey
- TECH SPECS
| Handlebar Weight | 330g |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 40mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Primary Color | Grey |

Description
- TECH SPECS
| Handlebar Weight | 330g |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 40mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Primary Color | Grey |















