Chromag Hifi V2 Stem Diameter: 31.8mm Length: 31mm Steerer: 1-1/8'' 0° Orange
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Length | 31mm |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Primary Color | Orange |
| Stack Height | 38 |
| Stem Weight | 195g |
| Stem Angle | 0° |
Original: $112.00
-65%$112.00
$39.20
Description
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Length | 31mm |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Primary Color | Orange |
| Stack Height | 38 |
| Stem Weight | 195g |
| Stem Angle | 0° |





















