Chromag OSX MTB Handlebar Diameter: 31.8mm 800mm Rise: 25mm Blue
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 25mm |
| Primary Color | Blue |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 325g |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 25mm |
| Primary Color | Blue |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 325g |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |










