Chromag OSX MTB Handlebar Diameter: 31.8mm 800mm Rise: 25mm Gold
- TECH SPECS
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Backsweep | 8 |
| Primary Color | Gold |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 25mm |
| Handlebar Weight | 325g |

Description
- TECH SPECS
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Backsweep | 8 |
| Primary Color | Gold |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 25mm |
| Handlebar Weight | 325g |










