CST C9287 Scooter Tire 8.5 x 2"
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| ISO Width (mm) | 50 |
| ISO Diameter | 200 / 8" |
| keyword search | Scooter |
| Tire Intended Use | Road |
| Tire Diameter | 8" |
| Tire Bead | Wire |
| Labeled Size | 8.5 x 2.00 |
| Tire Type | Clincher |
Original: $8.00
-65%$8.00
$2.80
Description
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| ISO Width (mm) | 50 |
| ISO Diameter | 200 / 8" |
| keyword search | Scooter |
| Tire Intended Use | Road |
| Tire Diameter | 8" |
| Tire Bead | Wire |
| Labeled Size | 8.5 x 2.00 |
| Tire Type | Clincher |














