DMR ODUB Riser Bar 31.8mm 50mm/780mm Black
- Made from 7075 heat treated spiral butted tubing extrusion technology that is more durable, stronger and lighter weight
| Clamp Dia. | 31.8mm |
| Rise | 50mm |
| Width | 800mm |
| Upsweep | 5 deg |
| Back Sweep | 8 deg |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Weight | 340g |
| Diameter | 31.8Mm |
| Length | 780Mm |
Original: $111.99
-65%$111.99
$39.20
Description
- Made from 7075 heat treated spiral butted tubing extrusion technology that is more durable, stronger and lighter weight
| Clamp Dia. | 31.8mm |
| Rise | 50mm |
| Width | 800mm |
| Upsweep | 5 deg |
| Back Sweep | 8 deg |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Weight | 340g |
| Diameter | 31.8Mm |
| Length | 780Mm |














