DMR ODUB Riser Bar 35mm 50mm/800mm Black
- Made from 7075 heat treated spiral butted tubing extrusion technology that is more durable, stronger and lighter weight
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Rise | 50mm |
| Width | 800mm |
| Upsweep | 5 cdeg |
| Back Sweep | 8 deg |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Weight | 325g |
| Diameter | 35Mm |
| Length | 800Mm |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00
Description
- Made from 7075 heat treated spiral butted tubing extrusion technology that is more durable, stronger and lighter weight
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Rise | 50mm |
| Width | 800mm |
| Upsweep | 5 cdeg |
| Back Sweep | 8 deg |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Weight | 325g |
| Diameter | 35Mm |
| Length | 800Mm |














