Eclat Bondi Rim 20'' Holes: 36 Black
- TECH SPECS
| Brake Track | Non-Machined |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 36 |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Rim Center Offset (mm) | 0 |
| Rim Material | Alloy |
| Tire Type | Clincher |
| Valve | Standard Schrader |
| Wheel Size | 20" |

Description
- TECH SPECS
| Brake Track | Non-Machined |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 36 |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Rim Center Offset (mm) | 0 |
| Rim Material | Alloy |
| Tire Type | Clincher |
| Valve | Standard Schrader |
| Wheel Size | 20" |















