ENVE Composites Road Stem (31.8) 120mm Black
- TECH SPECS
| Face Plate Bolts | 4 |
| Primary Color | Black |
| Stack Height | 41 |
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Stem Angle | 6° |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Length | 120mm |
| Stem Material | Carbon |
Original: $350.00
-65%$350.00
$122.50
Description
- TECH SPECS
| Face Plate Bolts | 4 |
| Primary Color | Black |
| Stack Height | 41 |
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Stem Angle | 6° |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Length | 120mm |
| Stem Material | Carbon |





















