HomeStore
ENVE SES AR Bar/90mm Stem Combo Drop Handlebar Diameter: Integrated 90mm 440mm Drop: 129mm Reach: 76mm Black
ENVE SES AR Bar/90mm Stem Combo Drop Handlebar Diameter: Integrated 90mm 440mm Drop: 129mm Reach: 76mm Black
- TECH SPECS
| Routing | Internal |
| Drop | 129mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Handlebar Reach | 76mm |
| Handlebar Weight | 340g |
| Handlebar Width | 440mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 18° |
| Stem Clamp Diameter | Integrated 90mm |
| Top Bar Shape | Aero |
$262.50
Original: $750.00
-65%ENVE SES AR Bar/90mm Stem Combo Drop Handlebar Diameter: Integrated 90mm 440mm Drop: 129mm Reach: 76mm Black—
$750.00
$262.50
Description
- TECH SPECS
| Routing | Internal |
| Drop | 129mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Handlebar Reach | 76mm |
| Handlebar Weight | 340g |
| Handlebar Width | 440mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 18° |
| Stem Clamp Diameter | Integrated 90mm |
| Top Bar Shape | Aero |










