FSA Comet Stem Diameter: 31.8mm Length: 60mm Steerer: 1-1/8'' ±6° Black
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Angle | ±6° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 60mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 40 |
$15.05
Original: $43.00
-65%FSA Comet Stem Diameter: 31.8mm Length: 60mm Steerer: 1-1/8'' ±6° Black—
$43.00
$15.05
Description
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Angle | ±6° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 60mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 40 |





















