FSA Comet Stem Diameter: 31.8mm Length: 70mm Steerer: 1-1/8'' ±17° Black
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Angle | ±17° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 70mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 40 |
Original: $43.00
-65%$43.00
$15.05
Description
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Angle | ±17° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 70mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 40 |














