FSA NS Adventure Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 460mm Drop: 125mm Reach: 80mm Black
- TECH SPECS
| Clip-On Bar Comp. | No |
| Routing | External |
| Clamp Width | 110mm |
| Drop | 125mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Handlebar Width | 460mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 12° |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Top Bar Shape | Ergo |
Original: $47.00
-65%$47.00
$16.45Description
- TECH SPECS
| Clip-On Bar Comp. | No |
| Routing | External |
| Clamp Width | 110mm |
| Drop | 125mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Handlebar Width | 460mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 12° |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Top Bar Shape | Ergo |










