FSA NS SMR II Stem Diameter: 31.8mm Length: 60mm Steerer: 1-1/8'' -10° Black
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Angle | -10° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 60mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 34 |
Original: $105.00
-65%$105.00
$36.75Description
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 31.8mm |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Angle | -10° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 60mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 34 |





















