FSA Vero 1x JIS Crankset Speed: 11 BCD: 120 42 Square 172.5mm Black
- TECH SPECS
| Crank Arm Length | 172.5mm |
| Primary Color | Black |
| Crankset Material | Aluminum |
| BB Inclusion | No |
| Speed | 11 |
| Chainline | 44mm |
| Crankset Weight | 741g |
| Interface | Square |
| Pedals Thread | 9/16 |
| BCD | 120 |
| Teeth | 42 |
$95.00
FSA Vero 1x JIS Crankset Speed: 11 BCD: 120 42 Square 172.5mm Black—
$95.00

Description
- TECH SPECS
| Crank Arm Length | 172.5mm |
| Primary Color | Black |
| Crankset Material | Aluminum |
| BB Inclusion | No |
| Speed | 11 |
| Chainline | 44mm |
| Crankset Weight | 741g |
| Interface | Square |
| Pedals Thread | 9/16 |
| BCD | 120 |
| Teeth | 42 |


















