Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Turquoise
Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Turquoise
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 235g |
| Position | Rear |
| Primary Color | Turquoise |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Skewers Included | No |
| Freehub Body Type | Shimano Road 11 |
| Color | Turquoise |
Original: $415.00
-65%$415.00
$145.25
Description
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 235g |
| Position | Rear |
| Primary Color | Turquoise |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Skewers Included | No |
| Freehub Body Type | Shimano Road 11 |
| Color | Turquoise |














