Industry Nine Hydra 2 Classic Rear Hub - 12 x 148mm 6-Bolt Micro Spline Green 32H
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Hub Drilling | 32H |
| Hub Spacing | 148mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Position | Rear |
| Primary Color | Green |
| Rotor Mount | 6-bolts |
$164.50
Original: $470.00
-65%Industry Nine Hydra 2 Classic Rear Hub - 12 x 148mm 6-Bolt Micro Spline Green 32H—
$470.00
$164.50
Description
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Hub Drilling | 32H |
| Hub Spacing | 148mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Position | Rear |
| Primary Color | Green |
| Rotor Mount | 6-bolts |











