Industry Nine Solix M Classic Rear MS Disc Hub Rear 24H 12mm TA 148mm Shimano Micro Spline Turquoise
Industry Nine Solix M Classic Rear MS Disc Hub Rear 24H 12mm TA 148mm Shimano Micro Spline Turquoise
- TECH SPECS
| Position | Rear |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Hub Spacing | 148mm |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Hub Weight | 227g |
| Hub Drilling | 24H |
| Primary Color | Turquoise |
Original: $470.00
-65%$470.00
$164.50
Description
- TECH SPECS
| Position | Rear |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Hub Spacing | 148mm |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Hub Weight | 227g |
| Hub Drilling | 24H |
| Primary Color | Turquoise |















