Industry Nine Solix M Classic Rear XD Disc Hub Rear 28H 12mm TA 148mm SRAM XD Orange
- TECH SPECS
| Hub Weight | 227g |
| Primary Color | Orange |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | SRAM XD |
| Hub Spacing | 148mm |
| Hub Drilling | 28H |
| Position | Rear |
Original: $470.00
-65%$470.00
$164.50
Description
- TECH SPECS
| Hub Weight | 227g |
| Primary Color | Orange |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | SRAM XD |
| Hub Spacing | 148mm |
| Hub Drilling | 28H |
| Position | Rear |















