Marzocchi Bomber Super Z Fork 29" 44r 170mm Grip X Black
| Model | Bomber Super Z |
| Wheel Size | 29" |
| Steerer (Stem/Race) | Tapered (28.6/40mm) |
| Offset | 44mm |
| Travel | 170mm |
| Spring Type | Float Air |
| Brake Mount | Disc Only (PM) |
| Dropout | 15x110mm Boost |
| Weight | - |
| Color | Shiny Black |
$899.00
Marzocchi Bomber Super Z Fork 29" 44r 170mm Grip X Black—
$899.00
Description
| Model | Bomber Super Z |
| Wheel Size | 29" |
| Steerer (Stem/Race) | Tapered (28.6/40mm) |
| Offset | 44mm |
| Travel | 170mm |
| Spring Type | Float Air |
| Brake Mount | Disc Only (PM) |
| Dropout | 15x110mm Boost |
| Weight | - |
| Color | Shiny Black |














