Panaracer GravelKing SK Tire - 700 x 45 Tubeless Folding Black
- TECH SPECS
| model | GravelKing SK |
| size | 700c |
| width | 45mm |
| compound | Zero Slip Grip |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 550g |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00
Description
- TECH SPECS
| model | GravelKing SK |
| size | 700c |
| width | 45mm |
| compound | Zero Slip Grip |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 550g |















