Park Tool AWS-7C Hex/Torx Compatible 3-Way Wrench
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Y-Handle |
| Set or Individual | Individual |
| keyword search | AWS-7 |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | Torx |
| Tip Size | T25 |




Description
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Y-Handle |
| Set or Individual | Individual |
| keyword search | AWS-7 |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | Torx |
| Tip Size | T25 |















