Peaty's Mushroom Thick Lock-On Grips Pair Black
- Each fin of the mushroom texture is evenly spaced with a gap the same width as the fin
- Provides a comfortable, compliant, shock absorbing texture
| Model | Mushroom |
| Shape | Round |
| Size | Thick |
| Grip Color | Black |
| Clamp Color | Black |
| Length | 130mm |
| Diameter | 32mm |
| Color | Black |
$31.99
Peaty's Mushroom Thick Lock-On Grips Pair Black—
$31.99

Description
- Each fin of the mushroom texture is evenly spaced with a gap the same width as the fin
- Provides a comfortable, compliant, shock absorbing texture
| Model | Mushroom |
| Shape | Round |
| Size | Thick |
| Grip Color | Black |
| Clamp Color | Black |
| Length | 130mm |
| Diameter | 32mm |
| Color | Black |














