Peaty's Mushroom Thin Lock-On Grips Pair Turquoise
- Each fin of the mushroom texture is evenly spaced with a gap the same width as the fin
- Provides a comfortable, compliant, shock absorbing texture
| Model | Mushroom |
| Shape | Round |
| Size | Thin |
| Grip Color | Slate |
| Clamp Color | Black |
| Length | 130mm |
| Diameter | 30mm |
| Color | Turquoise |
$11.20
Original: $31.99
-65%Peaty's Mushroom Thin Lock-On Grips Pair Turquoise—
$31.99
$11.20
Description
- Each fin of the mushroom texture is evenly spaced with a gap the same width as the fin
- Provides a comfortable, compliant, shock absorbing texture
| Model | Mushroom |
| Shape | Round |
| Size | Thin |
| Grip Color | Slate |
| Clamp Color | Black |
| Length | 130mm |
| Diameter | 30mm |
| Color | Turquoise |














