Peaty's Race Control Knurl Thin Lock-On Grips Pair Turquoise
- The knurl provides an excellent, consistent and aggressive grip
- Knurl provides a sharp gripping point for extra control
| Model | Monarch |
| Shape | Round |
| Size | Thin |
| Grip Color | Turquoise |
| Clamp Color | Black |
| Length | 130mm |
| Diameter | 30mm |
| Color | Turquoise |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20
Description
- The knurl provides an excellent, consistent and aggressive grip
- Knurl provides a sharp gripping point for extra control
| Model | Monarch |
| Shape | Round |
| Size | Thin |
| Grip Color | Turquoise |
| Clamp Color | Black |
| Length | 130mm |
| Diameter | 30mm |
| Color | Turquoise |














