Planet Bike Cascadia 26" x 60 Fender Set: Black (26 x 1.4-1.9)
| Color | Black |
| Weight | 588 |
| Wheel Size | 26" |
| Requires Eyelets? | Yes |
| Material | Polycarbonate |
| Fender Width | 60 |
| Maximum Tire Width | 48 |
| Size | 26" |
| Width | 60 |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25
Description
| Color | Black |
| Weight | 588 |
| Wheel Size | 26" |
| Requires Eyelets? | Yes |
| Material | Polycarbonate |
| Fender Width | 60 |
| Maximum Tire Width | 48 |
| Size | 26" |
| Width | 60 |














