Planet bike Comfort Tractor Black 10.5x10.5` 816g
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Lycra |
| Saddle Dimensions | 265 x 265mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 899g |

Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Lycra |
| Saddle Dimensions | 265 x 265mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 899g |











