Planet Bike Grunge Rear Fender
| Length | 460 |
| Weight | 174 |
| Wheel Size | 29" |
| Type | Rear |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 29" |
| Fender Width | 85 |
| Maximum Tire Width | 2.25 |
Original: $29.99
-65%$29.99
$10.50
Description
| Length | 460 |
| Weight | 174 |
| Wheel Size | 29" |
| Type | Rear |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 29" |
| Fender Width | 85 |
| Maximum Tire Width | 2.25 |














