Planet Bike Mens A.R.S. Spring W/Gel
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Synthetic leather |
| Saddle Dimensions | 265 x 200mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 815g |
$54.99
Planet Bike Mens A.R.S. Spring W/Gel—
$54.99

Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Synthetic leather |
| Saddle Dimensions | 265 x 200mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 815g |














