Planet bike A.R.S. Spring Steel Gel Black 245mmx210mm 694g
- TECH SPECS
| Gender | Women |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Synthetic leather |
| Saddle Dimensions | 240 x 215mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 694g |
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25
Description
- TECH SPECS
| Gender | Women |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Synthetic leather |
| Saddle Dimensions | 240 x 215mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 694g |











