Praxis Works Mtn Stainless BB 68/73mm - 24mm
- Made with Enduro bearings with high grade grease
- Unauthorized online sales prohibited by manufacturer
| Model | Shimano |
| Spindle Interface | 24mm |
| Shell | BSA |
| Shell ID | 33.6mmx24tpi |
| Width | 68/73mm |
| Color | Black |
| Compatibility | Mtn Stainless BB 68/73Mm |
| Size | 24Mm |

Description
- Made with Enduro bearings with high grade grease
- Unauthorized online sales prohibited by manufacturer
| Model | Shimano |
| Spindle Interface | 24mm |
| Shell | BSA |
| Shell ID | 33.6mmx24tpi |
| Width | 68/73mm |
| Color | Black |
| Compatibility | Mtn Stainless BB 68/73Mm |
| Size | 24Mm |












