Praxis Works T47 68/73mm External BB - 24mm
- Made with Enduro bearings with high grade grease
- Unauthorized online sales prohibited by manufacturer
| Model | Shimano |
| Spindle Interface | 24mm |
| Shell | T47 External |
| Shell ID | 47mm |
| Width | 68/73mm |
| Color | Black |
| Compatibility | T47 External |
| Size | 24Mm |
Original: $48.00
-65%$48.00
$16.80
Description
- Made with Enduro bearings with high grade grease
- Unauthorized online sales prohibited by manufacturer
| Model | Shimano |
| Spindle Interface | 24mm |
| Shell | T47 External |
| Shell ID | 47mm |
| Width | 68/73mm |
| Color | Black |
| Compatibility | T47 External |
| Size | 24Mm |












