RaceFace Era Handlebar - Carbon 780mm 40mm 35.0 8 Deg Stealth
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 780mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |

Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 780mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |















