RaceFace Turbine Handlebar - Aluminum 780mm 40mm 35.0 8 Deg Kashmoney Gold
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 315g |
| Handlebar Width | 780mm |
| Primary Color | Gold |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
Original: $92.99
-65%$92.99
$32.55
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 315g |
| Handlebar Width | 780mm |
| Primary Color | Gold |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |


















