Ritchey WCS Zeta GX Wheelset - 700 12 x 100mm/12 x142mm Center-Lock Campagnolo N3W BLK
- TECH SPECS
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Material | Alloy |
| Rim Width (Internal) | 25 |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 700c |
Original: $658.95
-65%$658.95
$230.63

Description
- TECH SPECS
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Material | Alloy |
| Rim Width (Internal) | 25 |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 700c |















