Salsa Blackthorn 145 C Frame - 29" Carbon Black / Graphite GrayMedium
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 611 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Black/Graphite Gray |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Original: $3,699.00
-65%$3,699.00
$1,294.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 611 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Black/Graphite Gray |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |














