Salsa Cutthroat C Apex S1000 AXS Transmission Bike - 29" Carbon Spearmint Green 56cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Spearmint |
| Mfg Size | 56cm |
| Platform | Cutthroat |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |
Original: $4,599.00
-65%$4,599.00
$1,609.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Spearmint |
| Mfg Size | 56cm |
| Platform | Cutthroat |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |






















