Salsa Cutthroat C Rival GX AXS Transmission SUS Bike - 29" Carbon Deep Orchid 58cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 580 |
| Fork Type | Suspension |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Deep Orchid |
| Mfg Size | 58cm |
| Platform | Cutthroat |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Original: $7,299.00
-65%$7,299.00
$2,554.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 580 |
| Fork Type | Suspension |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Deep Orchid |
| Mfg Size | 58cm |
| Platform | Cutthroat |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |






















