Salsa Fargo Apex AXS Transmission Bike - 29" Steel Peat Moss X-Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 520 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Peat Moss |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |
Original: $3,399.00
-65%$3,399.00
$1,189.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 520 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Peat Moss |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |






















