Salsa Journeyer Drop Bar ESSA 8 Bike - 700c Aluminum Vapor Gray 57cm
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Aluminum |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Vapor Gray |
| Mfg Size | 57cm |
| Platform | Journeyer |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Gray |
Original: $1,299.00
-65%$1,299.00
$454.65
Description
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Aluminum |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Vapor Gray |
| Mfg Size | 57cm |
| Platform | Journeyer |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Gray |






















