Salsa Journeyer Drop Bar Frameset - Aluminum Midnight Blue 60cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Midnight Blue |
| Mfg Size | 60cm |
| Platform | Journeyer |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Blue |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Midnight Blue |
| Mfg Size | 60cm |
| Platform | Journeyer |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Blue |














