Salsa Rangefinder Deore 10 27.5+ Bike - 27.5" Aluminum Silver X-Small
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 568 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Silver |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Rangefinder |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Silver |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 568 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Silver |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Rangefinder |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Silver |






















