Salsa Spearfish C DLX X0 AXS Transmission Bike - 29" Carbon Deep Orchid Carbon Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 584.9 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Deep Orchid |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Original: $8,999.00
-65%$8,999.00
$3,149.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 584.9 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Deep Orchid |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |






















