Salt Comp Sprocket 25t Oilslick 23.8mm Spindle Hole With Adaptors 19mm 22mm
- TECH SPECS
| Color | Oilslick |
| Tooth Count | 25 |
| Weight (oz) | 2.04 |
| Adaptor | Yes |
| Material | Aluminum |
| Chain Width | 1/8" |
| Interface | Bolt Drive |
| Defined Color | Multi-Color |
| Bore | 24mm |

Description
- TECH SPECS
| Color | Oilslick |
| Tooth Count | 25 |
| Weight (oz) | 2.04 |
| Adaptor | Yes |
| Material | Aluminum |
| Chain Width | 1/8" |
| Interface | Bolt Drive |
| Defined Color | Multi-Color |
| Bore | 24mm |



















