Salt Gateway Chainring Teeth: 25 6061-T6 Aluminum Silver
- TECH SPECS
| Tooth Count | 25 |
| Defined Color | Silver |
| Thickness | 5 |
| Adaptor | Yes |
| Bore | 24mm |
| Interface | Bolt Drive |
| Color | Chrome |
| Material | Alloy |
| Chain Width | 1/8" |
Original: $22.99
-65%$22.99
$8.05
Description
- TECH SPECS
| Tooth Count | 25 |
| Defined Color | Silver |
| Thickness | 5 |
| Adaptor | Yes |
| Bore | 24mm |
| Interface | Bolt Drive |
| Color | Chrome |
| Material | Alloy |
| Chain Width | 1/8" |















